Agregaty do iniekcji

Agregaty do iniekcji służą do ciśnieniowej aplikacji żywic wgłąb fundamentów i murów w systemach przeciwwilgociowych. Po zastosowaniu zbiornika na materiał, zmianie przekroju węża i zastosowaniu odpowiednich akcesoriów, świetnie sprawdzają się do tego agregaty malarskie membranowe lub pompy o zasilaniu pneumatycznym.

Agregaty do iniekcji ciśnieniowej żywic budowlanych

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Zestaw do iniekcji oparty na pompie Merkur

Zestaw do iniekcji oparty na pompie Merkur. Pompa 2K Merkur 1:1 o wydajności 11 l/min i ciśnieniu podawanego materiału 138 bar Rury ssące do składników mieszanki lub zbiorniki zasilające o pojemności 7 l
Cena 58 225,74 zł

Pompa 2kInject 14025 węże mikser

Nowo wytworzona wielo-komponentowa, wysokociśnieniowa pompa iniekcyjna do wstrzykiwania akrylowych żywic i żeli. Właściwe mieszanie w skali 1:1 jest bardzo dokładnie dozowane, bez względu na czas eksploatacji.
Cena 32 742,60 zł

Pompa 2kInject 14025 iniekcyjna

Do iniekcji żeli akrylowych. Ze względu na fakt, że żele akrylowe nie są zależne od stosowania rozpuszczalników organicznych, są one przyjazne dla środowiska. Mogą być łatwo i dokładnie podawane za pomocą urządzenia WIWA Iniect 2K.
Cena 22 865,70 zł

One Iniekcja agregat

One Iniekcja specjalistyczna mieszarko pompa typ BAPRO one INIEKCJE to wysokowydajna maszyna do prowadzenia prac związanych z wypełnianiem przestrzeni pomiędzy sondą geotermiczną, a ścianą otworu wiertniczego, wykonywanego dla instalacji pomp ciepła.
Cena 19 593,90 zł

One Iniekcja Max agregat

One Iniekcja Max Specjalistyczna mieszarko pompa typ BAPRO one INIEKCJE to wysokowydajna maszyna do prowadzenia prac związanych z wypełnianiem przestrzeni pomiędzy sondą geotermiczną, a ścianą otworu wiertniczego, wykonywanego dla instalacji pomp ciepła.
Cena 19 500,00 zł

Inject HD2 pompa iniekcja zbiornik 6l

Nowy wymiar do wstrzykiwań i ciśnienia iniekcji zadań. Jednostki wtryskowe HD 2 są szczególnie przydatne do wtrysku i ciśnienia iniekcji o niskiej lepkości, lub żywic epoksydowych poliuretanowych oraz spełniają wymogi dotyczące dodatkowych warunków techni
Cena 10 745,28 zł

INJECT HD2 pompa iniekcyjna

WIWA Injeckt HD2 to najmniejsza z pomp WIWA, przeznaczonych do iniekcji budowlanej. Kompaktowa urządzenie, do specjalistycznych prac a także po zastosowaniu innego aplikatora, klasyczna pompa malarska. Kompaktowa pompa WIWA, to idealne rozwiązanie dla
Cena 9 225,00 zł

INJECTHD1 pompa do iniekcji zbiornik 1,5l

Nowy wymiar do wstrzykiwań i ciśnienia iniekcji zadań. Jednostki wtryskowe HD 1 są szczególnie odpowiednie do iniekcji i ciśnienia iniekcji niskiej lepkości lub żywic epoksydowych poliuretanowych oraz spełniają wymogi dotyczące dodatkowych warunków tech
Cena 8 856,00 zł

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr8000

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr8000 do malowania metodą hydrodynamiczną. Polecane do wyrobów lakierniczych stosowanych w budownictwie, stolarstwie, antykorozji oraz iniekcji.
Cena 8 671,50 zł

Inject 4000 agregat do iniekcji

Jeden z najmniejszych agregatów iniekcyjnych rynku, 4000 Inject. Membranowa pompa o napędzie elektrycznym 230V która idealnie nadaje się do wysokociśnieniowej iniekcji budowlanej przy zastosowaniu jednoskładnikowych medium.
Cena 7 072,50 zł

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr5000

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr5000 do malowania metodą hydrodynamiczną. Polecane do wyrobów lakierniczych stosowanych w budownictwie, stolarstwie, antykorozji oraz iniekcji.
Cena 7 029,45 zł

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr4000p

Agregat malarski membranowy do iniekcji Tr4000p. Do malowania metodą bezpowietrzną, hydrodynamiczną. Agregat polecany jest do nakładania powłok antykorozyjnych "ciężkimi" farbami lub żywicami.
Cena 6 033,15 zł